Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС оголосило Національну гвардію Майдану поза законом

0 15

Створення воєнізованих або збройних формувань і участь в їх діяльності передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років, а керівництво ними — позбавлення волі на строк до десяти років. Про це повыдомляє прес-служба МВС України.

Як заявили в прес -службі, “у засобах масової інформації з’явилися повідомлення про створення на так званому “євромайдані” формування під назвою”національна гвардія”. Мітингувальники, які в неї вступили, нібито вже прийняли присягу не українському народу, а “української нації”. До складу цього незаконного формування увійшли представники “самооборони Майдану”, козаки та “Правий сектор”. У повідомленнях ЗМІ висвітлюються факти організації, озброєння і тренування цих осіб з метою чинення опору представникам влади”, – йдеться в повідомленні.

МВС України закликає організаторів та учасників формувань припинити таку діяльність, оскільки згідно ст. 260 ( Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України за створення воєнізованих або збройних формувань і участь в їх діяльності передбачені санкції у вигляді позбавлення волі на строк до восьми років. Керівництво такими формуваннями тягне за собою позбавлення волі на строк до десяти років.

Нагадаємо, 29 січня активісти ряду організацій створили на Майдані Національну гвардію, в яку будуть приймати всіх бажаючих, готових дати присягу української нації. До складу національної гвардії увійшли представники самооборони Майдану, козаки та “Правий сектор”, один із загонів якого – ” Вікінги ” – вже поклялися української нації захищати її.

Склад керівників національної гвардії повинні сформувати найближчим часом. Так само організатори пізніше обіцяють розповісти докладніше про новий формуванні, його складі і завданнях.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар