Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС і Мін’юст надають найгірші послуги населенню

19

Міністерство внутрішніх справ та Держреєстр найгірше серед державних відомств обслуговують населення при наданні їм адмінпослуг. Таких висновків дійшла ГО “Ліга фінансового розвитку” за результатами дослідження якості адмінпослуг, яке було проведене в жовтні-листопаді.

У проекті взяли участь близько 200 волонтерів з усієї України, які отримали 18 найбільш популярних адмінпослуг і оцінили їх з точки зору якості, швидкості, зручності та вартості. Долучилися до дослідження також понад 1000 Інтернет-користувачів, взявши участь в онлайн-опитуванні на сайті громадської організації.

Так, у загальноукраїнському рейтингу держвідомств за результатами візитів до них волонтерів як “таємних покупців” найнижча позиція — в органів МВС при отриманні/заміні паспорта громадянина України, БТІ при інвентаризації житлових приміщень та Держреєстру при отриманні прав власності на нерухоме майно.

Найлегше отримувати послуги у Міндоходів (надання послуг з отримання ідентифікаційного податкового номеру), Мінсоцполітики (отримання послуг в Центрі зайнятості) і Пенсійного фонду (призначення/перерахунок пенсій).

За результатами онлайн-опитування також найбільш високо був оцінений сервіс при отримання ІПН. У першій трійці за якістю обслуговування також послуги центрів зайнятості та постановці/знятті з військового обліку. Найгірші відгуки про реєстрацію прав на нерухоме майно та земельну ділянку.

Цікаво, що найнижчий рівень обслуговування населення в держорганах при наданні адміністративних послуг зафіксований у східних регіонах України, а найкращий — у південних. Найвища оцінка якості обслуговування зафіксована при візиті для реєстрації/закриття приватного підприємця (ПП) в м.Вінниця. Найгірші відгуки отримав сервіс, наданий при реєстрації прав на нерухоме майно, земельну ділянку (Київська область) і при отриманні довідки з земельного кадастру (Київська область).

Джерело:

УНН

Комментарии