Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВС і Мін’юст надають найгірші послуги населенню

0 19

Міністерство внутрішніх справ та Держреєстр найгірше серед державних відомств обслуговують населення при наданні їм адмінпослуг. Таких висновків дійшла ГО “Ліга фінансового розвитку” за результатами дослідження якості адмінпослуг, яке було проведене в жовтні-листопаді.

У проекті взяли участь близько 200 волонтерів з усієї України, які отримали 18 найбільш популярних адмінпослуг і оцінили їх з точки зору якості, швидкості, зручності та вартості. Долучилися до дослідження також понад 1000 Інтернет-користувачів, взявши участь в онлайн-опитуванні на сайті громадської організації.

Так, у загальноукраїнському рейтингу держвідомств за результатами візитів до них волонтерів як “таємних покупців” найнижча позиція — в органів МВС при отриманні/заміні паспорта громадянина України, БТІ при інвентаризації житлових приміщень та Держреєстру при отриманні прав власності на нерухоме майно.

Найлегше отримувати послуги у Міндоходів (надання послуг з отримання ідентифікаційного податкового номеру), Мінсоцполітики (отримання послуг в Центрі зайнятості) і Пенсійного фонду (призначення/перерахунок пенсій).

За результатами онлайн-опитування також найбільш високо був оцінений сервіс при отримання ІПН. У першій трійці за якістю обслуговування також послуги центрів зайнятості та постановці/знятті з військового обліку. Найгірші відгуки про реєстрацію прав на нерухоме майно та земельну ділянку.

Цікаво, що найнижчий рівень обслуговування населення в держорганах при наданні адміністративних послуг зафіксований у східних регіонах України, а найкращий — у південних. Найвища оцінка якості обслуговування зафіксована при візиті для реєстрації/закриття приватного підприємця (ПП) в м.Вінниця. Найгірші відгуки отримав сервіс, наданий при реєстрації прав на нерухоме майно, земельну ділянку (Київська область) і при отриманні довідки з земельного кадастру (Київська область).

Джерело:

УНН

Залиште коментар