Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВФ, Кабмін і НБУ вирішили відмінити збір в ПФ з операцій купівлі-продажу інвалюти

0 15

Міжнародний валютний фонд, Кабінет Міністрів і Національний банк домовилися про відміну збору до Пенсійного фонду з операцій купівлі-продажу інвалюти, який зараз складає 0,5%.

Про це говориться в меморандумі про економічну і фінансову політику, узгодженому Кабінетом Міністрів, Національним банком і МВФ.

«Ми надамо підтримку новому режиму монетарної політики, прийнявши заходи з поліпшення роботи валютного ринку, зокрема, відмінивши податок на операції з іноземною валютою», – говориться в документі.

Сторони також домовилися про відміну валютно-курсових обмежень на здійснення авансових платежів.

МВФ, Кабмін і НБУ домовилися про те, що операції з урядом і приватними суб’єктами господарювання здійснюватимуться за ринковим обмінним курсом.

«Будь-які операції з урядом і приватними суб’єктами господарювання здійснюватимуться за ринковим обмінним курсом. За нашими очікуваннями, обмінний курс коливатиметься, проте ми не допускаємо його різких і неврегульованих рухів», – говориться в документі.

НБУ також зобов’язується проводити консультації з МВФ щодо подальших заходів з регулювання роботи валютного ринку.

Як повідомлялося, в проекті держбюджету на 2009 рік Кабмін раніше запропонував Верховній Раді понизити збір до Пенсійного фонду, що стягується з операцій купівлі-продажу валюти, з 0,5% до 0,2%.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар