Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МВФ пропонує відкласти зниження податків

0 24

Голова місії МВФ в Україні Нікола Георгієв і представник МВФ в Україні Жером Ваше заявляють про необхідність перенести заплановане в Україні на 2014 рік зниження ставок ПДВ і податку на прибуток. Про це йдеться в повідомленні на сайті комітету з питань податкової і митної політики.

За повідомленням, про це йшлося в ході зустрічі представників МВФ з народними депутатами, що входять до парламентських комітетів з питань бюджету і з питань податкової і митної політики,

Голова комітету з питань податкової і митної політики Віталій Хомутиннік заявив, що з огляду на складні прогнози доходної частини бюджетів на 2014 рік цей комітет готовий розглянути ці пропозиції, якщо вони надійдуть від уряду.

Хомутиннік не виключив, що подібний законопроект може отримати підтримку більшості депутатів.

Податковий кодекс передбачає зниження з наступного року ставки ПДВ до 17%, податку на прибуток – до 16%.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар