Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Музейна експозиція ВАСУ поповнилась експонатами від О.Пасенюка

0 26

Суддя Конституційного Суду України Олександр Пасенюк у зв’язку із завершенням своєї роботи у Вищому адміністративному суді України передав до музейної експозиції ВАСУ свої суддівську мантію та нагрудний знак судді, а також раритетний екземпляр Адміністративного кодексу УРСР 1927 року з власної бібліотеки. Разом з цими експонатами О. Пасенюк передав пам’ятну ручку, яку йому вручив Голова Ради суддів адміністративних судів України Микола Кобилянський на засіданні Ради 24 листопада 2011 року.

Всього експозиція нараховує майже 100 експонатів. Серед них, зокрема, історичні документи про створення адміністративної юстиції в України, офіційні видання нормативних актів, тематичні фотографії, пам’ятні подарунки, презентовані посадовими особами Голові ВАСУ та Вищому адміністративному суду в різні роки на урочистих заходах тощо.

Крім цього, в експозиції знайшли своє місце подарунки Верховного Суду США, Державної ради Франції, Федеративного адміністративного суду Німеччини, Верховного адміністративного суду Португалії, Верховного суду Грузії, Вищого адміністративного суду Республіки Польща та ін.

Музейна експозиція Вищого адміністративного суду України утворена у 2010 році. Вона тимчасово розташовується у холі другого поверху приміщення ВАСУ на вулиці Московській, 8. Згодом планується  виділити під експозицію окреме просторе приміщення.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар