Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мультимедіа в суді для прозорості процесу

0 20

З 20 квітня 2012 року в Апеляційному суді міста Києва працює мультимедійний клас, який оснащено засобами інтерактивного мультимедійного обладнання та інформаційними системами для активного виступу одного доповідача та сприйняття викладеної інформації рештою слухачів аудиторії.

Як повідомляє прес-служба Апеляційного суду міста Києва, мультимедійний клас представляє собою інноваційний формат приміщення, у якому традиційні засоби викладення та демонстрації інформації замінені на сучасний мультимедійний комплекс обладнання. Це, зокрема, електронна дошка та інтерактивний планшет, лазерна указка, мультимедійний проектор.

Наразі в мультимедійному класі проходять навчання з користування програмою “SRS Femida” для працівників відділів по забезпеченню діяльності судових палат  у кримінальних та цивільних справах.

Програмно-апаратний комплекс “SRS Femida” виконаний на базі персонального комп’ютера і призначений для технічної фіксації судового процесу, а саме автоматичного цифрового запису виступу і напівавтоматичного створення формуляра судового засідання.

Система “SRS Femida” автоматизує судове протоколювання завдяки використанню уніфікованих та редагованих шаблонів судових засідань, а також здійснює цифровий багатоканальний аудіо- та відеозапис, що, безумовно, забезпечує прозорість судового процесу.

Теги:

судова влада, технічне забезпечення судового процесу

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар