Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МОЗ продовжує працювати в напрямі створення в Україні університетських клінік та лікарень

0 50

Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко в ході робочого візиту до Львівської області оглянув Львівську клінічну лікарню на залізничному транспорті та ознайомився з роботою медзакладу.

МОЗ розглядає наразі пропозицію передачі клінічної лікарні Львівської залізниці під управління Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького для створення на її базі університетської клініки. Адже лікарня є сучасним медичним центром, де пацієнти з різними патологіями здоров’я можуть оперативно пройти діагностику всіх органів та систем організму та отримати якісну медичну допомогу.

«Від клінічних баз до університетських клінік. Такий підхід для переорієнтації наявних підходів практичного навчання студентів медиків ми визначили пріоритетним у Міністерстві охорони здоров’я. З початку ми розглядали три варіанти розв’язання цього питання: перший — обласні багатопрофільні лікарні переходять у власність медичних університетів і на їх базі утворюються університетські клініки; другий — це будівництво та модернізація існуючих лікарень при університетах; третій — законодавче врегулювання роботи кафедр університетів на базах багатопрофільних лікарень з певним мотиваційним пакетом такій лікарні від Національної служби здоров’я України. Кожен із варіантів має свої плюси і мінуси, але пріоритет здобуває третій та другий варіанти, щодо яких наразі проводяться фінансово-економічне обґрунтування для обрання більш доцільного варіанту руху вперед», — зазначив Віктор Ляшко.

Міністр охорони здоров’я додав, що міністерство й надалі працюватиме в напрямі підготовки потужних медичних кадрів завдяки створенню клінічних баз, де кожен медик зможе вдосконалювати свої професійні навички, процес лікування й робити його якомога ефективнішим для пацієнтів.

 

Міністерство охорони здоров’я України

Залиште коментар