Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МОЗ отримало гуманітарну допомогу: вакцини проти поліомієліту, правця і дифтерії

0 15

Попри те, що повномасштабна війна в Україні триває сьомий місяць, чимало закордонних партнерів повторюють, що підтримуватимуть Україну аж до перемоги. Про це свідчить також регулярність надання медичної гуманітарної допомоги.

Цього разу вона надійшла від Урядового агентства стратегічних резервів Польщі, компаній Bayer та Merck, а також Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ). Слід зазначити, що згадані інституції надають підтримку у вигляді медикаментів та обладнання регулярно.

    Зокрема надійшло:

  • 600 000 доз вакцини проти поліомієліту;
  • 70 000 доз вакцини проти правця і дифтерії;
  • 10 систем телемедичних (In Touch Health);
  • 30 холодильників;
  • 146 палет вітамінних комплексів;
  • палета противірусних засобів для системного застосування.

«Допомога наших союзників та партнерів задовольняє актуальні потреби найперше медзакладів у прифронтовій зоні, а, отже, конкретних пацієнтів. Тому є ефективною, адресною. Вкотре дякуємо нашим добродіям», – говорить заступник Міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

Минулого разу МОЗ одержало апарати штучної вентиляції легень, портативні рентгенографічні апарати, вакцину проти поліомієліту.

Міністерство охорони здоров’я України

Залиште коментар