Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мовний тест для суддів

0 25

Депутати Віктор Балога, Василь Петьовка і Павло Балога вирішили, що ряд осіб потрібно перевіряти на знання української мови. Так, проектом № 1260 пропонується доповнити ч.3 ст. 11 Закона «Про основи державної мовної політики» положенням згідно якому особи, що претендують на заняття посад держслужби, судді, працівники прокуратури, яким присвоюються класні чини, військовослужбовці Збройних Сил України і інших військових формувань, утворених відповідно до закону, особи рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ і інших органів, яким надаються спеціальні звання, складають іспит (тестування) на знання державної мови.

Відповідний іспит (тестування) здійснюється по програмах, які затверджує центральний орган виконавчої влади по формуванню і забезпеченню реалізації державної політики у сфері освіти і науки. Порядок проведення іспитів затверджується Кабміном.

Теги:

суддя, мовна політика

Залиште коментар