Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мова для майбутніх правників

0 17

Українська асоціація викладачів російської мови і літератури пропонує міністерству освіти і вченим радам вузів повернути обов’язковий курс російської мови для студентів – майбутніх журналістів, політологів і юристів.

Про це повідомила глава Асоціації, професор Людмила Кудрявцева, виступаючи на курсах журналістської майстерності, які проходять у Ялті за ініціативою Інституту країн СНД.

“У Київському університеті Шевченка на факультеті журналістики не викладають курс російської мови з 1991 року. Пора до цього повернутися”, – цитує Кудрявцеву “Кореспондент”.

За її словами, Асоціація підготувала пропозиції по обов’язковому вивченню російської мови студентами, які опановують професію журналіста, правознавця, політолога.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар