Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Москаль добився в суді спростувань від Наливайченка. Тепер хоче 100 тисяч

0 16

23 жовтня Шевченківський районний суд Києва задовольнив позовну заяву народного депутата Геннадія Москаля до голови СБУ Валентина Наливайченка і Служби безпеки України про спростування відомостей, які порочать честь, гідність і ділову репутацію. Про це «proUA» повідомили у прес-службі «Народної самооборони».

Згідно з повідомленням, суд визнав недостовірною та такою, що порочить честь, гідність і ділову репутацію, інформацію щодо Москаля, викладену на прес-конференції у приміщенні СБУ 6 листопада 2008 року Головою Служби безпеки України Наливайченком і зобов’язав Службу безпеки України розмістити протягом 10 днів з дня набрання судового рішення законної сили на Інтернет-сайті СБ України текст спростування сказаного Головою Служби безпеки України Наливайченком на прес-конференції 6 листопада минулого року.

Оскільки суд відмовив у стягненні на користь Москаля зі Служби безпеки України 100 тисяч гривень за завдання йому моральної шкоди, народний депутат оскаржив дане рішення до Апеляційного суду м. Києва.

У прес-службі нагадують, що на розгляді у Шевченківському районному суді м. Києва знаходяться ще 4 цивільні справи за позовом Москаля до Служби безпеки України, Голови Служби безпеки України Наливайченка та колишнього заступника Голови Служби безпеки України Дурдинця про спростування відомостей, які порочать честь, гідність та ділову репутацію і відшкодування моральної шкоди.

Нагадаємо, Москаль просив Шевченківський районний суд Києва зобов’язати виконуючого обов’язків голови СБУ Валентина Наливайченка відшкодувати йому моральний збиток в сумі 400 тис. гривень за звинувачення на його адресу в корупції при наданні статусу учасника бойових дій.

Джерело:

proUA

Залиште коментар