Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Moody’s допускає зниження рейтингів 22 українських банків

0 18

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s допускає зниження 22 українських банків.

Про це сказано в повідомленні Moody’s.

Зокрема, Moody’s допускає зниження довгострокових рейтингів рівня В2 за депозитами в іноземній валюті наступних банків: Альфа-банку (Україна), банку “Фінанси й Кредит”, Сбербанка, Calyon Bank (Україна), ПУМБу, банку “Форум”, ING Bank (Україна), Кредитпромбанку, “ОТП Банку”, банку “Південний”, Правекс-банку, Приватбанку, “Райффайзен Банку Аваль”, Ощадбанку, Сведбанку Інвест, Сведбанку, Укрексімбанку, Укрсиббанку, Укрсоцбанку, Донгорбанку, банку “Хрещатик” й VAB Банку.

Moody’s також допускає зниження довгострокових рейтингів за зобов’язаннями в іноземній валюті Ва3 Альфа-банку (Україна), банку “Форум”, Приватбанку, Укрексімбанка, Укрсиббанку й Укрсоцбанку.

Таку дію рейтингове агентство пов’язує з можливістю зниження рейтингів України.

За класифікацією Moody’s, цінні папери й емітенти, яким надані рейтинги групи B, вважаються досить ризикованими для довгострокових інвестицій.

Як повідомляло агентство, Moody’s допускає зниження рейтингів України.

Залиште коментар