Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МОН пропонує повернути вступні іспити до вузів

0 16

В підготовленому Міністерством освіти і науки проекті закону «Про вищу освіту», передбачається підпорядкування МОН всіх українських вищих навчальних закладів (окрім військових) та повернення вступних іспитів, повідомляє УНІАН.

За словами координатора громадської ініціативи „Студентський захист” Андрія Черних, відповідно до розробленого законопроекту, планується, що прийом до вищих навчальних закладів буде здійснюватись за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з урахуванням середнього балу державного документа про повну загальну середню освіту та бала вищого навчального закладу.

Також за його словами, Мініосвіти пропонує запровадити такі рівні вищої освіти – молодший спеціаліст, бакалавр, магістр. Крім того, будуть введені рівні доктора філософії та доктора наук.

А.Черних додав, що законопроект передбачає визначення таких типів вищих навчальних закладів – університет, академія, коледж, професійний коледж з чітко окресленими кількісними параметрами щодо їх створення. Інститути можуть існувати лише як структурні підрозділи. Також планують ліквідувати рівні акредитації (І-ІV) вищих навчальних закладів.

Теги:

Новини права, зовнішнє незалежне оцінювання, вступні екзамени до вузу, як скласти іспит, доктор філософії права, Міністерство освіти та науки України, МОНУ, Табачник
Новости права, внешнее независимое оценивание, вступительные экзамены в вуз, конкурс, Минобразования, Министерство образования и науки Украины

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар