Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Могилянка програла суд Міносвіти

0 13

Окружний адміністративний суд Києва відмовився задовольнити позов Національного університету “Києво-Могилянська академія”, в якому виш просив зобов’язати Міносвіти встановити обсяги державного замовлення за скороченими в 2011 році для академії напрямами підготовки на рівні 2010 року.

Про це сказано в постанові суду, опублікованому на сайті Києво-Могилянської академії. Києво-Могилянська академія вважає таке рішення суду поверхневим і таким, що базується виключно на позиції Міносвіти.

Академія має намір оскаржити дане рішення в суді другої інстанції.

Як повідомляли Українські новини, в серпні 2011 року Києво-Могилянська академія подала позов до Окружного адміністративного суду Києва з проханням зобов’язати Міносвіти встановити обсяги державного замовлення за скороченими в 2011 році для академії напрямами підготовки на рівні 2010 року.

Раніше Києво-Могилянська академія заявила про ненадання їй місць держзамовлення на підготовку магістрів.

Міносвіти пояснило це ненадання держзамовлення на підготовку магістрів за спеціальністю “журналістика” відсутністю навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра.

У липні Міносвіти в якості винятку, згідно з листом міністерства, збільшило державне замовлення на денну форму навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра за спеціальністю філософія на 10 місць, соціальна робота – на 15 місць, а замовлення на підготовку бакалаврів за напрямом “програмна інженерія” – на 4 місця.

Теги:

Національний університет “Києво-Могилянська академія”, позов, Міносвіти

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар