Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Модернізація системи інформування про злочини

0 13

У МВС України модернізували систему інформування про кримінальні правопорушення.

“Для мінімізації впливу людського фактору та оперативного інформування усіх підрозділів правоохоронного відомства з 1 серпня 2013 року в органах внутрішніх справ запроваджено систему автоматизованого контролю”, – інформує УЗГ.

Як пояснили у відомстві, досі система оперативного інформування МВС базувалася на принципі “ручного” визначення оперативними черговими інформації про злочин, яку необхідно передати до міністерства.

“Відтепер чергова частина Головного штабу МВС може в реальному часі відстежувати кримінальні правопорушення, які були зареєстровані у будь-якому міськрайліноргані внутрішніх справ”, – уточнили в УЗГ.

Раніше заступник міністра внутрішніх справ Віктор Ратушняк повідомив, що у МВС також запроваджується геоінформаційна система “Дільничні інспектори міліції”, яка дасть змогу кожній людині зайти на сайт і викласти свою заяву.

Нововведення передбачає також звернення безпосередньо до МВС у разі, якщо людина з низки причин не захоче спілкуватися з керівниками місцевої міліції.

Теги:

МВС

Джерело:

Укрінформ

Залиште коментар