Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мобілки з «сірого» списку відключать через три місяці. Без попередження

0 18

Мобільні телефони, які були в ”сірому” списку понад три місяці, будуть відключені без додаткового попередження. Про це повідомили в прес-службі Українського державного центру радіочастот (УДЦР), передає УНІАН.

УДЦР повідомляє громадян, які мають намір придбати мобільні телефони, що купувати потрібно лише ті мобільні термінали (зокрема мобільні телефони GSM-модеми, пристрої автоматики, прилади сигналізації, які містять в своєму складі GSM-модуль), коди ІМЕІ яких внесені до узагальненої бази даних Українського державного центру радіочастот. Ніякі заяви про скасування відключення ”сірих” мобільних телефонів не мають під собою жодних законних підстав.

Над механізмом припинення обслуговування абонентів, легальність походження телефонів яких не встановлена, сьогодні працюють НКРЗ, УДЦР і оператори стільникового зв’язку.

Як тільки будуть вирішені технічні питання, всі мобільні термінали, які були в ”сірому” списку бази даних УДЦР понад три місяці, будуть відключені без додаткового попередження, сказано в повідомленні УДЦР.

Нагадаємо, що якщо телефон потрапив в ”сірий” список (не зареєстрований в базі даних як легально ввезений до України, але і не знаходиться в чорному списку – крадений і т.п.), власник такого засобу, перш за все, отримає (або вже отримав) повідомлення від оператора мобільного зв’язку з попередженням про припинення обслуговування цього телефону через три місяці. З настанням цього терміну відключення телефонів здійснюватиметься без додаткового попередження.

Перші відключення нелегальних мобільних телефонів в Україні мали розпочатися з 16 лютого, але з дотриманням терміну 90 днів з моменту отримання СМС-повідомлення про відключення.

Джерело:

proUA

Залиште коментар