Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

МКІП запрошує креативних підприємців узяти участь в опитуванні

0 9

Міністерство культури та інформаційної політики України запрошує підприємців та фахівців, які працюють у креативному секторі, взяти участь в опитуванні, що проводиться в рамках дослідження підприємницьких навичок у сфері освіти у креативних індустріях.

Дослідження покликане проаналізувати опанування бізнес-компетентностей креативних індустрій в освітньому сегменті, розрив між формальною освітою і потребами ринку, а також сформувати практичні рекомендації щодо розвитку освіти у креативних індустріях.

Запрошуємо пройти опитування, заповнивши анкету за посиланням: https://bit.ly/3FrxCzo. Вона охоплює, зокрема, питання про бізнес-навички, яким навчають в університетах, якість знань випускників, пропозиції щодо зміни статусу-кво. Опитування займе близько 10 хвилин.

Дослідження триває з грудня 2021-го до березня 2022 року й завершиться підготовкою аналітичного звіту з основними знахідками та рекомендаціями. Воно стане основою для подальшого формування урядової політики у креативних індустріях.

Дослідження проводиться за підтримки Британської Ради в Україні спільно з громадською спілкою «Центр економічного відновлення» та британськими експертами компанії «Counterculture Partnership LLP».

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар