Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міжнародний центр з дослідження, збереження та реставрації культурних цінностей допомагатиме Україні рятувати культурну спадщину

0 95

27 квітня Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко поспілкувався з представниками Міжнародного центру з дослідження, збереження та реставрації культурних цінностей (ICCROM). Центр є міжурядовим органом, членами якого є держави-члени ЮНЕСКО.

Наразі Міністерство культури та інформаційної політики зафіксувало понад 250 епізодів воєнних злочинів росіян проти культурної спадщини через повномасштабне вторгнення російських військ в Україну. Ця цифра в негативному сенсі вразила учасників зустрічі.

“Міжнародний центр з дослідження, збереження та реставрації культурних цінностей надасть фінансову підтримку для оцінки масштабу післявоєнного відновлення. Додатково будуть проведені тренінги щодо першої допомоги культурній спадщині в надзвичайних ситуаціях та під час військових конфліктів й консультації щодо консервації та реставрації матеріалів”, –
зазначив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Сторони також домовились про підготовку Меморандуму між Штабом Порятунку Спадщини (Heritage Emergency Response Initiative), Міжнародним центром з дослідження, збереження та реставрації культурних цінностей (ICCROM) і Міністерством культури та інформаційної політики щодо створення спільної групи Україна-ICCROM задля порятунку української спадщини.

Міністерство культури та інформаційної політики України

Залиште коментар