Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міжнародний суддівський семінар

0 42

Семінар проходить у конференц-залі готелю «Дністер». Організаторами заходу виступили Вища кваліфікаційна комісія суддів України та USAID.

На урочистому відкритті семінару були присутні міський голова Львова Андрій Садовий, голова Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Ігор Самсін, керівник проекту «Україна: справедливе правосуддя» Девід М. Вон, заступник голови Верховного суду України − секретар судової палати в адміністративних справах Віктор Кривенко, голова Вищого господарського суду України Віктор Татьков, голова Комісії з координації навчання суддів Егідіюс Лаужикас. Учасники семінару обговорять проблеми шляхів удосконалення та запровадження спеціальної підготовки кандидатів на посаду суддів.

Теги:

суддівські кадри

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар