Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міжнародний Конгрес з медичного і фармацевтичного права, біоетики і соціальної політики

0 23

З 19 по 21 квітня на базі Академії Адвокатури України відбувся Міжнародний (III Всеукраїнський) Конгрес з медичного і фармацевтичного права, біоетики і соціальної політики, який зібрав понад  100 учасників з 19 країн світу.

Академія адвокатури вже втретє є співорганізатором Конгресу, який цього року набув статус міжнародного. 

Співорганізаторами Конгресу виступили Академія Адвокатури України, Комітет з питань біоетики при Президенті Національної академії наук України, Українська медико-правова асоціація, Союз адвокатів України, Всеукраїнське лікувальне співтовариство інформаційний центр з біоетики.  Підтримку в проведенні заходу надали Усесвітня Асоціація медичного права, Європейська асоціація права в сфері охорони здоров’я, кафедра ЮНЕСКО по біоетиці, Всесвітня психіатрична асоціація.

Впродовж трьох днів учасники обговорювали такі теми, як зміни в системах охорони здоров’я країн сучасного світу, актуальні питання здійснення медичної і фармацевтичної діяльності, правові і етичні проблеми використання допоміжних репродуктивних технологій, етичні аспекти клінічних випробувань лікарських засобів, правові і етичні проблеми психіатрії і психології, а також використання нових технологій в медицині. Окрема увага була приділена правовому регулюванню стосунків між пацієнтом, лікарем і установою охорони здоров’я, а також правам пацієнта.

Впродовж трьох днів роботи учасники вносили свої пропозиції з розвитку і реформування медичного права і біоетики в  українському і глобальному контексті. На даний момент Резолюція Конгресу перебуває в розробці.

Теги:

медичне право

Джерело:

Право

Залиште коментар