Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міжнародна виставка навчальних закладів “Сучасна освіта в Україні – 2009”

0 67
КИЇВ, 25 лютого. /Віктор Чухліб – УКРІНФОРМ/. Понад 500 навчальних закладів різних рівнів з двадцяти двох областей України, обласні та міські управління освіти, науково-методичні центри, заклади післядипломної освіти, міжнародні наукові установи та комерційні заклади беруть участь у роботі Дванадцятої міжнародної виставки навчальних закладів “Сучасна освіта в Україні – 2009”, що відкрилася сьогодні у столичному Палаці дітей та юнацтва, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Відкриваючи виставку, заступник міністра освіти і науки України Максим Стріха наголосив, що, незважаючи на численні труднощі, які нині переживає наша країна, українській освіті є чим пишатися, оскільки вона займає провідні позиції в реформуванні світоглядних засад нового століття, яке в усьому світі будується на інноваційних технологіях і стандартах. “Проходячи залами цієї виставки, на душі додається оптимізму: віриш, що Україна здолає всі нинішні труднощі, вийде з кризи завдяки своєму розуму, своїй освіті, завдяки праці тих людей, які сьогодні навчають молоде покоління змагатися зі складними обставинами життя, бути активними, знаходити своє місце в усіх сферах суспільного життя”, – наголосив заступник міністра.

Він також зачитав учасникам та відвідувачам виставки вітальну телеграму від Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, в якій спікер українського парламенту наголосив на тому, що економічний розвиток суспільства насамперед залежатиме від розвитку освіти. “Саме сфера освіти являє собою обличчя нації, науковий та інтелектуальний рівень держави, красномовно свідчить про її розвиток. Тому українська освіта має перебувати на передових позиціях”,- наголошується в телеграмі.

Виставка триватиме чотири дні. Впродовж цього часу в її рамках відбудуться понад сорок заходів. Серед них – національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічних проектів школярів ISEF “Інтел ЕКО Україна”, презентації досягнень навчальних закладів, семінари і “круглі столи”, відбуватиметься публічний захист концептуальних студентських проектів з архітектури, пройде конкурс на кращий малюнок для студентів мистецьких та архітектурних вишів тощо.

Джерело:

УКРІНФОРМ

Залиште коментар