Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міжнародна підтримка адвокатів

0 21

Міжнародна асоціація юристів надіслала листа, у якому висловила свою стурбованість з приводу порушення професійних прав адвокатів в Україні, зокрема, ситуації щодо адвоката Євгена Щеглова.

Нагадаємо, що  23 серпня 2012 року Асоціація правників України направила звернення на ім’я провідних правничих організацій світу, зокрема Міжнародної асоціації юристів, з приводу порушення професійних прав адвокатів в Україні. У своєму зверненні АПУ висловила серйозне занепокоєння з приводу грубих порушень професійних прав адвокатів та застосування сили до них з боку силових органів України та повної бездіяльності державних органів, на які покладена функція захисту прав адвокатів та громадян в цілому.

У відповідь на це, Інститут прав людини Міжнародної асоціації юристів (структурний підрозділ ІВА, до відання якого входять справи, пов’язані із захистом прав людини по всьому світі) у своєму листі підтримав звернення Асоціації правників України та закликав уповноважені державні органи України підтвердити свою відданість принципам та постулатам верховенства права в країні та провести незалежне та вичерпне розслідування заявлених фактів порушення професійних прав адвокатів, зокрема, справи Євгена Щеглова, повідомляє сайт АПУ.

Нагадаймо, в лютому ц.р. адвокат Євген Щеглов за дорученням клієнта прибув на місце проведення обшуку в квартирі клієнта, щоб в якості захисника бути присутніми при проведенні слідчої дії. Однак адвоката не допустили до клієнта, фізично перегородивши йому шлях до приміщення. З часом до адвоката вийшли кілька правоохоронців, один з яких застосував до адвоката фізичну силу, відібрав мобільний телефон та портфель з адвокатським досьє.

Джерело:

АПУ

Залиште коментар