Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міжнародна on-line конференція з трудового права

0 15

25 січня в Омській юридичній академії відбулась міжнародна науково-практична конференція «Законодавство про працю та соціальне забезпечення: проблеми та перспективи», яка проходила  в режимі on-line.

У конференції взяли участь науковці кафедри трудового права Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», що дало можливість обговорити актуальні проблеми науки трудового права в Російській Федерації та в Україні. Про це повідомили в Харківськію юридичній академії.

В ході конференції висвітлювались питання проблем понятійного апарату та інші теоретико-методологічні проблеми трудового права та права соціального забезпечення; проблеми систематизації трудового законодавства та законодавства про соціальне забезпечення; вплив європейського права на формування російського законодавства про працю та соціальне забезпечення; роль постанов вищих судових органів у формуванні практики застосування трудового законодавства та законодавства про соціальне забезпечення; удосконалення правового регулювання трудових і соціальних відносин; аналіз діяльності органів, що здійснюють контроль і нагляд за додержанням законодавства про працю та соціальне забезпечення; процедурні та процесуальні правовідносини в трудовому праві та праві соціального забезпечення.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар