Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міжнародна конференція щодо реалізації конвенції “MEDICRIME”

0 19

В Києві розпочинається міжнародна конференція “Підходи до практичної реалізації Конвенції Ради Європи про підроблення медичної продукції та подібні злочини, що загрожують охороні здоров’я (Конвенція “MEDICRIME”)”, організатором якої є Рада Європи та Державна служба України з лікарських засобів. Про це повідомили у прес-службі уряду.

В якості спікерів у конференції братимуть участь члени Кабінету Міністрів України, експерти Ради Європи, керівники регуляторних та правоохоронних органів країн, що підписали Конвенцію “MEDICRIME” та потенційних підписантів даної Конвенції. Вони обговорять шляхи імплементації Конвенції у національні законодавства.

У міжнародному форумі братимуть участь представники міжнародних організацій, в тому числі Всесвітньої організації охорони здоров’я, Парламентської Асамблеї Ради Європи, Генерального Директорату з прав людини та верховенства права (DG I) Ради Європи, Генерального Директорату з Демократії (DGII).

Від імені України своє бачення реалізації положень Конвенції запропонують представники Держлікслужби України, Ради Національної безпеки та оборони України, Кабінету Міністрів України, народні депутати Верховної Ради України, МВС України, Служби безпеки України, Міністерства доходів і зборів країни (Державна митна служба України).

Своїм досвідом поділяться представники регуляторних та правоохоронних органів Азербайджану, Вірменії, Великої Британії, Грузії, Італії, Польщі, Російської Федерації, Румунії, Туреччини, України, Франції, а також представники посольств відповідних країн

Нагадаємо, у 2011 році Україна була у числі країн, що першими підписали Конвенцію MEDICRIME і першою ратифікувала її у 2012 році. Тому, ініціюючи даний захід, Рада Європи звернулася саме до українського уряду з пропозицією провести міжнародну конференцію.

 

Теги:

медичне право

Джерело:

УНН

Залиште коментар