Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Митниця перейшла на експортно-імпортний режим роботи з Кримом

0 22

Українська митниця з 27 вересня 2014 р. перейшла на режим роботи з Кримом в такому форматі, в якому працює з іноземними державами. Про це в ході прес-конференції в Києві заявив голова митної служби України Анатолій Макаренко.

«Українська митниця, починаючи з 00:00 суботи, працює на кордоні Херсонської областей та Криму, а ми ніколи не визнаємо, що Крим не є територією України, в режимі, який відповідає режиму функціонування міжнародних пунктів пропуску… На товари, які переміщуються в Крим, на територію півострова, складається відповідна декларація. Якщо вони переміщуються на територію Криму – це експортна декларація переміщення в режимі експорту довільній економічної зони. Якщо товари переміщуються з кримської території, то на ці товари складається декларація імпорту, ввезення на територію України», — заявив Макаренко.

“У суботу на Чонгарском напрямку ми мали близько 400 вантажівок, сьогодні вранці – 150. Складені перші вантажні митні декларації – це 120 вантажних митних декларацій, які складаються суб’єктами зовнішньо-економічної діяльності”, – додав Макаренко.

За його словами, з 1 жовтня Росія вводить також декларування товарів, транспортних засобів, інших предметів при в’їзді/виїзді з Криму.

Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 1636-VII “Про створення вільної економічної зони “Крим” і про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України”.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар