Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Митниця не пропускає контрафактні товари марок, включених до митного реєстру

0 36

Як повідомляють ЗМІ, українська митниця перестала пропускати товари певних марок, куплені в Інтернет-магазинах.

Відзначимо, що згідно з українським законодавством (глава 57 Митного кодексу), митне оформлення призупиняється на строк до 10 робочих днів, якщо орган доходів і зборів на підставі даних митного реєстру об’єктів інтелектуальної власності, виявляє ознаки порушення прав правовласника. Товари підлягають розміщенню на складі.

Митний реєстр веде УКРІНФОРМ, який розміщений на її офіційному сайті. До реєстру включаються відомості про майнові права на об’єкт інтелектуальної власності за заявою правовласника, який вважає, що при переміщенні товарів через митний кордон України порушуються чи можуть бути порушені його права на об’єкт права інтелектуальної власності.

Якщо протягом перших 10 робочих днів після отримання повідомлення про призупинення митного оформлення товарів правовласник письмово не поінформує митницю про звернення до суду з метою забезпечення захисту прав інтелектуальної власності або не звернеться з письмовим мотивованим клопотанням про продовження строку призупинення митного оформлення, то за відсутності ознак порушення митних правил товари, митне оформлення яких було призупинено, підлягають митному оформленню в установленому поря ке.

Станом на 22 травня 2017 року митному реєстрі міститься більше 3429 найменувань. У числі охоронюваних марки: LEVI’S, adidas, AMWAY, APPLE, CHANEL, Chesterfield, CHEVROLET, CHIVAS, Christian Dior, DURACELL, DUREX, Electrolux, EPSON, FANTA, GUCCI, HYUNDAI, JACK DANIEL’S, JAMESON, JVC, KENWOOD, LEXUS, LG , MARLBORO, MEIZU, MERCEDES-BENZ, NIVEA та інші.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар