Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Місцева влада і не думала виконувати закон про доступ до інформації

0 19

Генпрокуратура виявила порушення виконання місцевою владою закону про доступ до публічної інформації.

Зокрема, було з’ясовано, що всупереч вимог закону в органах державної влади та місцевого самоврядування відсутні спеціальні місця для роботи запитувачів з документами, не призначено відповідальних осіб для забезпечення доступу до публічної інформації, а там, де такі особи призначені, з ними не проведені відповідні навчання.

“У державних установах, де проводилися перевірки, не забезпечено оприлюднення інформації, передбаченої чинним законодавством. Перевірками виявлено факти порушення строків при наданні інформації на запити та неправомірної відмови у її наданні”, — сказано у повідомленні ГПУ.

За наслідками перевірок прокурорами внесено 1918 приписів та подань про усунення виявлених порушень закону, принесено 37 протестів, відносно винних у невиконанні цього закону посадових осіб порушено 117 дисциплінарних та адміністративних проваджень.

На цей час притягнуто до відповідальності 39 посадовців, повідомили у ГПУ.

Теги:

доступ до публічної інформації

Залиште коментар