Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Місцева влада будує на папері

0 11

Органами прокуратури проведено перевірки додержання вимог законодавства розпорядниками бюджетних коштів при проведенні будівельних та ремонтних робіт.

За результатами перевірок встановленні численні порушення вимог законодавства у діяльності органів влади всіх рівнів, органів місцевого самоврядування, розпорядників коштів та суб’єктів господарської діяльності, які використовують бюджетні кошти на вказані призначення.

У всіх регіонах викрито факти внесення службовими особами державних установ, підрядних організацій завідомо неправдивих даних про обсяг виконаних робіт за бюджетні кошти.

Наприклад, прокуратурою Генічеського району Херсонської області 14.07.2011 порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 366 КК України стосовно керівників місцевого підприємства, які зловживаючи службовим становищем підробили акти про виконання робіт на півмільйона гривень, які фактично не зроблено.

Виявлено випадки заволодіння коштами, які виділялися з бюджету на будівельні роботи. Зокрема, прокуратурою Закарпатської області 25.07.2011 порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 366, ч. 5 ст. 191 КК України стосовно службових осіб Служби автомобільних доріг в області, які зловживаючи становищем привласнили майже мільйон гривень, виділений на будівництво автошляхів.

Загалом за результатами цих перевірок порушено 210 кримінальних справ, внесено 168 приписів і подань за результати яких 74 посадові особи притягнуто до відповідальності, відшкодовано до бюджету понад мільйон гривень.

Теги:

зловживання бюджетними коштами, ГПУ

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар