Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Місце голови Вищої ради юстиції вакантне

0 20

Володимира Колесниченко зняли з посади голови Вищої ради юстиції. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань правосуддя Сергій Ківалов.

За його словами, в четвер на засіданні ВРЮ з посади голови Вищої ради юстиції було знято Колесниченка, а також його заступника Лідію Ізовітову.

Ківалов пояснив, що Колесниченка та Ізовітову зняли з посад у зв’язку із закінченням 3-річного терміну їхніх повноважень.

За його словами, поки що посада голови ВРЮ залишається вакантною, на неї нікого не призначили, а Ізовітову призначено керівником однієї із секцій ВРЮ.

Як відомо, міністр юстиції Олександр Лавринович просить, щоб парламент призначив його членом Вищої ради юстиції за квотою Верховної Ради. Якщо так станеться, йому доведеться звільнитися з посади у Кабміні, оскільки міністр юстиції є членом ВРЮ апріорі.

Теги:

Вища рада юстиції, Ківалов Сергій

Залиште коментар