Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Місто без поліції

0 30

У мексиканському місті Гвадалупе-Дістріто-Бравос викрали останнього поліцейського – 28-річну Еріку Гандара. Вона залишалася єдиним у місті працівником поліції з червня цього року, коли звільнилися всі її колеги.

Тепер у містечку з населенням 9 тис. осіб не залишилося правоохоронців. Федеральна влада вже розпорядилися направити до Гвадалупе Дістріто-Бравос війська, яким доручено розслідувати викрадення та забезпечення правопорядку.

Зазначимо, що місто без поліції знаходиться за п’ять кілометрів від кордону США і за 60 км від Сьюдад-Хуареса – опорного пункту наркоторговців. Це місто має репутацію найнебезпечнішого в Мексиці, оскільки там регулярно відбуваються масові вбивства.

Влітку цього року всі поліцейські Гвадалупе Дістріто-Бравос, за винятком Еріки Гандара звільнилися після вбивства мера міста Хесуса Мануеля Лари. Йти служити в поліцію ніхто з жителів не схотів.

А в іншому мексиканському місті посаду шефа поліції не побоялася обійняти 20-річна студентка факультету криміналістики. Під її керуванням 13 працівників, 9 із них — жінки. Попереднього головного поліцейського містечка розстріляли бандити.

Теги:

Мексика, поліція

Джерело:

Ньюс.ру

Залиште коментар