Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міська юридична служба вибивання боргів

0 49

Міська влада Запоріжжя створює службу “муніципальних колекторів”, які повинні збирати в казну 250 млн грн. в рік.

Секретар Запорізької міської ради Володимир Кальцев заявив, що влада створює нову юридичну службу, цілі і завдання якої зводяться лише до одного – наповненню міської казни.

На думку Кальцева, багато підприємств неабияк недоплачують місту за оренду землі і комунальної власності. Крім того, у багатьох орендарів є і серйозні заборгованості перед містом, повідомляє “proUa”. Візьметься новий юридичний департамент і звичайними громадянами Запоріжжя, які, так або інакше, заборговували місту.

Новий юридичний департамент міськради впритул займеться боржниками, роботою з судами і виконавчою службою. Крім того, в завдання департаменту входитиме робота над юридичним обгрунтуванням та переглядом договорів оренди землі і комунальної власності.

Теги:

міський бюджет

Джерело:

За Донбас

Залиште коментар