Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінветеранів залучило міжнародних і національних експертів до створення житла для ветеранів та їхніх родин

0 81

Міністерство у справах ветеранів України, юридична фірма INTEGRITES та Інститут доступного житла (США) підписали угоду про співпрацю задля створення житла для українських ветеранів війни та членів їхніх сімей.

Документ підписали Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, Директор INTEGRITES Руслан Бернацький, виконавчий директор Інституту доступного житла Девід Сміт.

Цей захід став результатом плідних переговорів і взаємодії фахівців Мінветеранів зі сторонами угоди в межах пілотного проекту з фінансування будівництва житла на території Київської області для Захисників і Захисниць, внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій з подальшим поширенням проекту іншими регіонами України.

Відповідно до угоди, INTEGRITES та Інститут доступного житла на доброчинній основі сприятимуть залученню до проекту міжнародних спонсорів, а також консультуватимуть щодо концепції, управлінських та проектних рішень щодо будівництва.

Юлія Лапутіна наголосила, що в межах нової ветеранської політики, що наразі впроваджує Мінветеранів, першочергове забезпечення житлом ветеранів війни, членів їхніх сімей, родин загиблих Захисників і Захисниць України є пріоритетом роботи Міністерства та Уряду.

“Забезпечення житлом ветеранів, а також членів родин загиблих Захисників і Захисниць, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України – була і залишається пріоритетною програмою Мінветеранів. Крім того, це один з головних напрямків майбутньої системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя, – наголосила Юлія Лапутіна. – Тому ми активно взаємодіємо з іншими міністерствами, відомствами, нашими міжнародними партнерами над ефективним механізмом першочергового надання житла цим категоріям осіб. Я вдячна нашим партнерам за підтримку та активну участь у ветеранських проектах”.

“Почесно і водночас відповідально брати участь у розвиткові інституцій, в яких є тяглість обороноздатності країни. Ветерани подають моральний взірець решті суспільства щодо захисту України, тож гідні умови життя для них та їхніх рідних є не лише відплатою за службу, але й засадою виховання майбутніх захисників”, – зазначив партнер INTEGRITES Олег Загнітко.

“Ми, як Ініціатива Житлозабезпечення України, маємо за честь отримати довіру Міністерства у справах ветеранів та допомогти йому у забезпеченні якісних домівок та послуг ветеранам, які повертаються зі служби. Ветерани та їхні родини – це герої, які заслуговують на максимум наших зусиль”, – наголосив виконавчий директор Інституту доступного житла Девід Сміт.

Довідково

Влітку 2022 року юридична фірма INTEGRITES (ТОВ «Міжнародна юридична фірма «ІНТЕГРІТЕС», м. Київ) та Інститут доступного житла (США) стали учасниками Ініціативи житлозабезпечення України (Rehousing Ukraine Initiative). У межах ІЖУ вони створили ініціативну групу експертів для консультування органів державної влади та місцевого самоврядування України з питань відновлення житлової забудови у воєнний та повоєнний час, реконструкції житла та міської забудови.

Інститут доступного житла (Affordable Housing Institute, Бостон, штат Массачусетс, США) – це некомерційна консалтингова організація, яка займається поліпшенням екосистем доступного житла в усьому світі.

 

 

Міністерство у справах ветеранів України

Залиште коментар