Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінветеранів та Трастовий Фонд НАТО з медичної реабілітації продовжують співпрацю з розвитку ветеранського спорту

0 3

Міністерство у справах ветеранів України активно працює над розбудовою спорту ветеранів війни та готується взяти участь в “Іграх Нескорених 2023” Дюссельдорф, Німеччина.  Україна вже має успішний досвід участі в міжнародних спортивних змаганнях Ігри Воїнів та Ігри Нескорених з 2017 року.

Так, завдяки всебічній підтримці Трастового Фонду НАТО з медичної реабілітації цьогоріч національні делегації взяли участь у  міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених 2022”, що відбулися у квітні в місті Гаага, Нідерланди, та “Ігри Воїнів 2022”, які проходили в серпні і місті Орландо, США.

Українська збірна вперше в історії взяла участь у міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Воїнів 2022”.

Ігри Воїнів – це міжнародні спортивні змагання, започатковані у 2010 році як спосіб відновлення та реабілітації поранених ветеранів та військовослужбовців Збройних сил США за допомогою адаптивних видів спорту.

Метою змагань є розкриття воїнами спортивного потенціалу після отриманих тяжких травм і поранень.

У 2021 році сформовано українську національну збірну з 40 ветеранів та військовослужбовців для участі у міжнародних спортивних змагання “Ігри Воїнів”.

Національна збірна зазнала непоправних втрат у звʼязку з початком широкомасштабної агресії рф проти України. Героїчно загинули учасники збірної Дмитро Олійник та Андрій Котовенко. У полоні ворога понад три місяці перебувала учасниця збірної, парамедик-волонтерка Юлія Паєвська (“Тайра”). Частина збірної отримала нові поранення, захищаючи рідну землю від загарбників.

Участь національної збірної у міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Воїнів 2022” – історична подія для української ветеранської спільноти та безцінні знання для створення системи спортивної реабілітації поранених ветеранів та військовослужбовців в Україні.

Під час міжнародних спортивних змагань “Ігри Воїнів 2022” Україну представляла національна делегація з 65 осіб. До складу національної делегації входили спортсмени, їх супровід, тренери та організаційна команда.

За результатами участі в міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Воїнів 2022” українська збірна показала чудові результати та виборола 85 медалей різного гатунку в індивідуальних видах спорту та 1 командне срібло в волейболі сидячі.

Участь у міжнародних спортивних змаганнях “Ігри Нескорених” та “Ігри Воїнів” є важливим елементом в системі спортивної реабілітації ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, травми та захворювання під час захисту Батьківщини.

Крім того, значно посилює реабілітаційний ефект можливість зануритись у світ спортивних змагань разом з побратимами, родинами та друзями.

Міжнародні спортивні змагання “Ігри Нескорених” та “Ігри Воїнів” – це можливість для українських військовослужбовців та ветеранів поділитися з представниками країн НАТО та інших дружніх країн правдивою інформацією щодо військових злочинів, які вчиняють російські окупаційні війська.

Офіційні делегації, сформовані для представлення України на міжнародних заходах, доносили українську позицію щодо протидії збройній агресії рф та здійснювали обмін досвідом з країнами-членами НАТО та партнерами на тему реабілітації ветеранів та військовослужбовців з метою розвитку ветеранських політик в Україні.

 

 

Міністерство у справах ветеранів України

Залиште коментар