Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінцифри: Запускаємо курс з цифровізації та роботи з відкритими даними для держслужбовців

0 58

Відкриті дані — це ключовий складник для створення інноваційних технологій та рішень, які допоможуть усунути корупцію й розв’язати соціальні й економічні виклики. Щоб формувати політику з прозорими механізмами, керівники з цифрової трансформації мають постійно поглиблювати свої знання в цій сфері.

Тому запускаємо курс Digitalize Ukraine’s Future, де держслужбовці зможуть дізнатися більше про цифрову трансформацію та управління відкритими даними. Реєстрація стартує 21 серпня.

Навчальна програма буде корисною для СDTO держорганів, держслужбовців категорії А, а також для керівників та спеціалістів, які відповідають за розвиток відкритих даних та цифрову трансформацію у своїй установі.

Під час навчання ви дізнаєтеся:

  • про електронне урядування та кібербезпеку в цифрових рішеннях;
  • як ефективно реалізувати політику відкритих даних;
  • як співпрацювати з громадським сектором для впровадження реформ;
  • як аналіз даних, розподілений за статевою ознакою, допомагає ухвалювати ефективні рішення;
  • як розвивати навички ситуаційного лідерства.

Курс повністю безоплатний та містить 5 щотижневих семінарів, які відбудуться в офлайн-режимі в Києві. Навчання розпочнеться 29 вересня.

Подати заявку та дізнатися більше про програму можна за посиланням: https://cdto.data.gov.ua

Навчальна програма розроблена Deloitte Academy в межах проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» спільно з Міністерством цифрової трансформації та за підтримки Фонду Східна Європа.

 

 

 

 

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар