Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінцифри запускає інноваційний формат гарячої лінії — віртуальний центр Дія.Бізнес

0 1

Мінцифри запускає інноваційний формат гарячої лінії — віртуальний центр Дія.Бізнес.
Вимушені переселенці з України в європейських країнах часто стикаються з браком інформації про правила й процедури оформлення власного перебування, реєстрації бізнесу, працевлаштування та отримання допомоги. Тому запускається віртуальний центр Дія.Бізнес для того, щоб надати всі необхідні відповіді в дистанційному форматі, поки українці не можуть повернутися додому.
Під час пілотного проекту фахівці центрів Дія.Бізнес консультуватимуть українців щодо перебування в 7 країнах: Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині. Відповіді на запити інших країн ЄС будуть готуватись індивідуально. Центр також надаватиме відповідні консультації внутрішньо переміщеним особам в Україні.
З якими питаннями можна звертатися:
Консультації щодо отримання статусу тимчасового захисту або інших правових підстав перебування на території іншої держави.
Надання інформації щодо допомоги із житлом і ресурсів підтримки з працевлаштуванням для громадян України.
Надання інформації щодо ведення бізнесу в 7 країнах ЄС (Польщі, Болгарії, Чехії, Словаччині, Словенії, Литві та Німеччині) та як згодом зробити релокейт в Україну.
Отримати безоплатну консультацію можна за номерами телефонів:
080 033 31 83 (дзвінки безоплатні на території України)
+48 22 266 22 75 (міжнародний номер для дзвінків з території країн ЄС, плата за дзвінки стягається відповідно до тарифних умов оператора)
Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар