Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінцифри з партнерами розроблять онлайн-курс про створення та розвиток IT-продуктів для вишів

0 5

21 лютого Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум із громадською організацією «Product IT Foundation for Education», створеною IT-компанією Genesis та представниками фонду Horizon Capital і Київської школи економіки.

Мінцифри та Освітня фундація продуктового ІТ домовилися про розробку інтерактивного онлайн-курсу «Створення та розвиток ІТ-продуктів» для закладів вищої освіти та розміщення адаптованої версії курсу на платформі Дія.Цифрова освіта.

У партнерстві з Мінцифри та Міносвіти планується інтегрувати онлайн-курс «Створення та розвиток ІТ-продуктів» як факультативну дисципліну в п’яти закладах вищої освіти в другому семестрі 2021–2022 навчального року. А в першому семестрі 2022–2023 навчального року планується інтеграція покращеної версії онлайн-курсу.

Крім того, домовилися співпрацювати в таких напрямках:

  • створення мережі партнерств задля розвитку підприємництва в ІТ-індустрії через освітні заходи;
  • підтримка закладів вищої та середньої освіти в наданні якісної підприємницької освіти на основі сучасних ІТ-технологій.

«Мінцифри в межах проекту Дія.Цифрова освіта активно розвиває та популяризує цифрову освіту. Зараз ми реалізовуємо спільний освітній проєкт щодо впровадження якісного рівня ІТ-освіти в навчальних закладах, що базуються на засадах сучасних технологій», – зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Своєю чергою голова громадської організації Ілля Бачурін додав:

«Фундація продуктового ІТ підтримує Мінцифри в прагненні забезпечити кожного українця сучасною та технологічною освітою. Разом ми впроваджуємо курс «Створення та розвиток IT-продуктів», який дозволить тисячам як технічних, так і нетехнічних спеціалістів знайти себе та реалізувати свій потенціал у новій реальності».

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар