Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінцифри презентувало новий освітній серіал «Держава без бар’єрів»

0 8

27 січня 2022 року Міністерство цифрової трансформації презентувало новий освітній серіал на порталі Дія.Цифрова освіта — «Держава без бар’єрів». Новий освітній серіал розповідає про різні аспекти безбар’єрності в роботі публічних службовців.

У першій серії освітнього серіалу взяла участь перша леді Олена Зеленська.

Це 6 серій тривалістю 6-10 хвилин:

  • Як публічним службовцям дотримуватися принципів безбар’єрності у спілкуванні з громадянами?
  • Як застосовувати безбар’єрний підхід під час ухвалення рішень?
  • Чому доступність, інклюзія та повага до різноманіття є складовими безбар’єрності?
  • Що призводить до формування стереотипів і як уникати упередженості в роботі?
  • Як протидіяти дискримінації під час працевлаштування на публічну службу?
  • Чому саме від публічних службовців залежить, чи буде держава безбар’єрною для своїх громадян?

«Незалежно від місця проживання, віку, стану здоров’я чи соціального статусу, кожна людина, яка живе в Україні, має бути забезпечена рівними правами. Це передбачено в головному документі країни — Конституції. Ми розпочали докорінні зміни. Наша мета — доступні простори для всіх: людей на візочках, похилого віку, молодих батьків та вагітних жінок, дітей та інших. Аби школи, лікарні, музеї, кінотеатри та адміністративні будівлі припинили бути викликом та барʼєрами. Адже безбар’єрність — це нова філософія суспільства, в якому комфортно всім», — підкреслив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції наголосила: «Впровадження безбар’єрності, принципів рівності та різноманіття як частини процесів державного управління є втіленням реалізації європейських цінностей. Рівність і повага мають бути в основі всіх рішень українських державних службовців. А послуги громадянам повинні надаватися доступно, зрозуміло та безбар’єрно».

Міністерство цифрової трансформації України

Залиште коментар