Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінтрансзв’язку ініціює затвердження Повітряного кодексу України.

0 8

На виконання вимог Міжнародної організації цивільної авіації, Європейського Союзу, Європейської конференції цивільної авіації, Європейської організації з безпеки аеронавігації та відповідно до змін у нормах українського законодавства, які відбулися після введення в дію Повітряного кодексу України в 1993 році, Міністерство транспорту та зв’язку України розробило новий проект Повітряного кодексу України. Про це повідомила прес-служба Мінтрансзв’язку.

Реалізація цього акту законодавчо закріпить норми регулювання діяльності цивільної авіації в Україні, дозволить гармонізувати законодавче поле України зі стандартами JAA та іншими нормами європейського права, що регламентують діяльність цивільної авіації.

Розробники Повітряного кодексу України переконані, що його прийняття позитивно вплине на соціально-економічну ситуацію у галузі авіації, створить сприятливі умови для розвитку авіаційного транспорту та підвищення безпеки. Конкурентоспроможність підприємств авіаційного транспорту на внутрішньому та міжнародному ринку та задоволення потреб населення у перевезеннях також залежатиме від цього Кодексу.

Міністр транспорту та зв’язку України Йосип Вінський винесе проект Повітряного кодексу на затвердження під час наступного засідання Кабінету Міністрів України.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар