Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінсоцполітики не схвалив проект Соціального кодексу

0 24

Міністерство соціальної політики України не підтримує проект Соціального кодексу (рег.№ 11061), і тому вважає недоцільним вносити до нього які-небудь поправки. На думку Мінсоцполітики, в запропонованому проекті не враховано багато норм, відсутні порядки призначення і визначення деяких пенсій і т.і.

На думку Мінсоцполітики, в запропонованому проекті передбачені норми, які повертають більш пільгові умови призначення пенсій народним депутатам, суддям, прокурорам і держслужбовцям, які діяли до жовтня 2011 року. Також до недоліків розділів, що стосуються соціального страхування і пенсійного забезпечення, можна віднести відсутність порядку визначення грошового забезпечення, призначення і виплат військових пенсій, виплат чорнобильських пенсій, а також розмірів чорнобильських пенсій за віком.

Крім того, в даному проекті кодексу не враховані норми нового Закону про зайнятість населення. Також відсутні норми відносно управління соціальним страхуванням і держнаглядом у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Теги:

соціальна політика, пенсійне забезпечення

Залиште коментар