Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінприроди затвердило третю редакцію Червоної книги

0 23

Міністерство охорони навколишнього природного середовища затвердило третю редакцію Червоної книги. Про це повідомив директор Київського еколого-культурного центру Володимир Борейко, передають «Українські новини».

За його словами, Мінприроди наказами №312 і №313 від 17 червня внесло відповідні зміни до попередньої редакції Червоної книги.

Дані зміни набрали чинності з моменту реєстрації цих наказів Міністерством юстиції, а саме з 13 липня.

Так, своїм рішенням Мінприроди внесло до Червоної книги 542 види тварин, яких не було в попередній редакції, у той же час, виключивши з нової редакції 31 вид тварин, що входили раніше до списку Червоної книги.

Так само в книгу було включено 826 видів рослин та грибів, а також виключені 25.

За словами Борейка, у зв’язку з прийняттям третьої редакції вичерпується предмет судових тяжб ряду громадських екологічних організацій з Кабінетом Міністрів з цього приводу.

Згідно із законом «Про Червону книгу України», вона повинна перевидаватися з новою редакцією списку зникаючих видів рослин і тварин раз на 10 років.

Востаннє Червона книга перевидавалася у 1994 році (друге видання).

Джерело:

proUA

Залиште коментар