Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінпраці пропонує підвищити необхідний для пенсії стаж на 10 років

0 18

Міністерство праці і соціальної політики України пропонує підвищити нормативний страховий стаж, необхідний для отримання мінімальної пенсії за віком, одразу на десять років. Про це свідчить підготовлений відомством законопроект “Про внесення змін до деяких законів України”, повідомляє «Українська правда» з посиланням на тижневик “Дзеркало тижня”.

Так, міністерством пропонується одразу підвищити нормативний страховий стаж (період, за який сплачено внески до Пенсійного фонду) на десять років: для жінок з нинішніх 20 – до 30 років, для чоловіків – з 25 до 35 років.

У разі прийняття законопроекту, норма почне діяти вже 1 січня 2011 року.

Також законопроект допускає внесення змін до 14 різних законів, зокрема, “Про пенсійне забезпечення”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про основні принципи соціального захисту ветеранів праці та інших громадян літнього віку в Україні”, “Про загальнообов’язкове пенсійне страхування”, “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права пенсію, та інвалідам”.

Теги:

Новини права, пенсійний вік для чоловіків, пенсійний вік для жінок, соцстрах, Міністерство праці, стаж роботи, Закон України
Новости права, пенсионная реформа, пенсионный стаж, пенсионный возраст, Министерство труда и социальной политики Украины

Залиште коментар