Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінпраці: Кабмін вніс зміни до порядку організації та проведення громадських робіт в умовах фінансово-економічної кризи

0 40

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою вніс зміни до Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт.

Представляючи проект документу, Міністр праці та соціальної політики України Людмила Денісова зазначила, що його розроблено у зв’язку із необхідністю приведення у відповідність до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення впливу світової фінансової кризи на сферу зайнятості населення» підзаконного нормативно-правового акта, який регулює проведення оплачуваних громадських робіт.

За словами Міністра, постановою визначено умови перебування у статусі безробітного осіб, яким запропонована участь у громадських роботах і для яких участь у них є підходящою роботою. Зокрема, передбачено, що особи, які відмовились від участі в оплачуваних громадських роботах, безперервна тривалість яких більше одного місяця, знімаються з обліку, якщо така відмова є відмовою від другої пропозиції щодо працевлаштування.

Також прийнятий документ врегульовує визначення місцевими органами влади видів громадських робіт, виходячи з потреб територіальної громади, регіону та необхідності сприяння їх соціальному розвитку.

«Запропоновані зміни в умовах фінансово-економічної кризи дозволять удосконалити чинну процедуру фінансування організації оплачуваних громадських робіт за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття», –наголосила Людмила Денісова.

Залиште коментар