Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міносвіти затвердило нові правила вступу для абітурієнтів

0 17

Міносвіти України затвердило нові правила для абітурієнтів. Відповідний наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції України.

Зокрема абітурієнт має право подавати сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти, виданий в 2008 р., 2009 р. або в 2010 р.(при цьому абітурієнт не позбавляється права проходити зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) щорічно).
Кожен абітурієнт має право подати заяву не більше ніж в 5 вузів, і не більше ніж на 3 напрями підготовки.
Вузи мають право допускати до участі в конкурсі абітурієнтів з сертифікатом, кількість балів в якому за непрофільними предметами нижче за 124 бали, за умови, якщо кількість балів за профільними предметами складає не нижче 170 балів за кожним предметом.
Міносвіти України надало право особам, які не атестовані з української мови і літературі, складати вступний іспит тією мовою, оцінки з якої виставлені в атестаті.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар