Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міносвіти: зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться

12

Міністерство освіти і науки має намір провести зовнішнє незалежне оцінювання знань в 2009 році, незважаючи на відмову Верховної Ради узаконити цю систему.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міносвіти.

“Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться. Умови прийому до вищих навчальних закладів України, затверджені в Міністерстві освіти і науки й зареєстровані в Міністерстві юстиції, є наказом для неухильного виконання”, – сказав міністр освіти і науки Іван Вакарчук.

На думку Міносвіти, тестування забезпечує рівний доступ громадян до вищої освіти, є важливим інструментом підвищення якості навчання, створює умови для подолання корупції.

Як повідомляло агентство, члени комітет Верховної Ради з питань науки і освіти мають намір повторно внести на розгляд парламенту законопроект, що дає змогу узаконити зовнішнє незалежне оцінювання знань.

17 березня Рада відмовилася узаконити введення системи зовнішнього незалежного оцінювання рівня знань.

Комментарии