Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міносвіти: зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться

0 42

Міністерство освіти і науки має намір провести зовнішнє незалежне оцінювання знань в 2009 році, незважаючи на відмову Верховної Ради узаконити цю систему.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міносвіти.

“Зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться. Умови прийому до вищих навчальних закладів України, затверджені в Міністерстві освіти і науки й зареєстровані в Міністерстві юстиції, є наказом для неухильного виконання”, – сказав міністр освіти і науки Іван Вакарчук.

На думку Міносвіти, тестування забезпечує рівний доступ громадян до вищої освіти, є важливим інструментом підвищення якості навчання, створює умови для подолання корупції.

Як повідомляло агентство, члени комітет Верховної Ради з питань науки і освіти мають намір повторно внести на розгляд парламенту законопроект, що дає змогу узаконити зовнішнє незалежне оцінювання знань.

17 березня Рада відмовилася узаконити введення системи зовнішнього незалежного оцінювання рівня знань.

Залиште коментар