Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Міноборони заявляє, що українські ракетники не збивали російські літаки

0 11

Управління прес-служби Міністерства оборони України заявляє, що повідомлення деяких ЗМІ про участь українських військових у якості інструкторів і обслуг комплексів протиповітряної оборони на території Грузії – є абсолютною брехнею. Про це йдеться у заяві прес-служби МОУ.

«Сьогодні, 13 серпня, деякі засоби масової інформації оприлюднили інформацію про те, що російські бойові літаки, які брали участь у “коврових” жорстоких бомбардуваннях території незалежної держави Грузії, нібито були збиті з комплексів протиповітряної оборони, що обслуговувалися військовослужбовцями Збройних Сил України. Управління прес-служби Міністерства оборони України уповноважено заявити, що ці повідомлення є абсолютною брехнею», – йдеться у заяві.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар