Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юсту байдужі рішення іноземного суду за позовом Тимошенко

0 14

Україна не буде виконувати рішення будь-якого іноземного суду, прийняті щодо можливого позову Юлії Тимошенко з приводу заяви Віктора Януковича про її причетність до вбивства Євгена Щербаня. “Якщо хтось хоче судитися за кордоном, то це питання суверенітету, у тому числі юридичного. І якщо, скажімо, громадяни Сінгапуру почнуть подавати в українські суди, з’ясовувати свої стосунки, я думаю, що у вас реакція буде прогнозована. Те , що пропонується, нічим не відрізняється”, – заявив міністр юстиції України Олександр Лавринович.

На уточнююче питання, чи буде виконуватися в Україні рішення суду, Лавринович сказав: “Ні. Є питання державного суверенітету кожної держави, є питання юридичного суверенітету, є питання правових систем. У нас є зобов’язання виконання лише тих рішень, які за міжнародними договорами, конвенціями держава взяла на себе зобов’язання виконувати”, – наголосив Лавринович.

Раніше Сергій Власенко повідомив, що Тимошенко звернеться з позовом до судів інших країн у зв’язку із звинуваченнями Президента в її адресу. Раніше в інтерв’ю американському агентству Bloomberg президент Віктор Янукович заявив: “Злочини, які розслідуються в різних кримінальних справах, були здійснені за участі Юлії Тимошенко. Це не секрет для всього світу, це дійсно так. У тому числі вбивство Щербаня. Там були мотиви”. Після цього захисник Тимошенко Сергій Власенко повідомив, що вона звернеться з позовом до судів інших країн у зв’язку із звинуваченнями президента на її адресу.

Теги:

Тимошенко Юлія, Лавринович Олександр

Джерело:

ТСН

Залиште коментар