Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст заплатить за комп’ютери 30 млн грн

0 21

Мін’юст через тендер купив в компанії «ВалТек» 4233 персональних комп’ютера на загальну суму 30,45 млн грн, повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Вартість кожної одиниці складає 7193 грн. У комплект також входять РК-монітор не менше 18,5 дюймів, «миша», клавіатура. Крім того, на комп’ютерах має бути встановлена Microsoft Windows 7 Pro, або еквівалент.

Варто відзначити, що пропозиція переможця тендеру не була найдешевшою. Окрім компанії «ВалТек» в конкурсі брали участь ще дві, зокрема ЗАТ «Інком», яке пропонувало комп’ютери за 24,86 млн грн., і ТОВ «Діавест энд Комплексні рішення», яке могло продати устаткування на 0,0008% дешевше, ніж переможець тендеру.

Цікавим є те, що ТОВ «ВалТек» має лише 375 гривень статутного фонду. З урахуванням цієї закупівлі з початку 2010 року фірма отримала замовлень на 102,58 млн грн.

Нагадаємо, за словами президента Віктора Януковича, щороку чиновники розкрадають через тендери понад 7 млрд бюджетних доларів.

Теги:

Міністерство юстиції України, державні закупівлі

Залиште коментар