Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст з 19 жовтня розпочне засвідчувати копії статутів та свідоцтв партіям, які виступатимуть суб’єктами виборчого процесу.

0 28

Міністерство юстиції України розпочне процес засвідчення копій статутів та свідоцтв політичним партіям, які мають намір стати суб’єктами виборчого процесу на чергових виборах Президента України, з 19 жовтня 2009 р., тобто, з моменту початку виборчого процесу в Україні. Про це заявив міністр юстиції України Микола Оніщук, повідомляє прес-служба відомства.

Міністр нагадав, що виборчий процес чергових виборів Президента України розпочинається 19 жовтня 2009 р. відповідно до ч.3 ст.17 Закону України “Про вибори Президента України” та постанови Верховної Ради України “Про призначення чергових виборів Президента України” від 23 червня 2009 р. №1535-VI.

Порядок засвідчення копій статутів та свідоцтв про реєстрацію політичних партій, які мають намір стати суб’єктами виборчого процесу затверджений наказом Міністерства юстиції України від 23 жовтня 2008 р. №1825/5, зі змінами і доповненнями, внесеними наказом міністерства юстиції України від 13 жовтня 2009 р. №1856/5.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар