Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мінюст виявлятиме корупцію в проектах нормативно-правових актів

0 12

З 1 липня 2010 року Міністерство юстиції України запровадить обов’язкову експертизу проектів нормативно-правових актів з метою виявлення у них корупціогенних норм, повідомляє «proUA» з посиланням на прес-службу Мінюсту.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, завданнями експертизи є виявлення в проектах актів норм, які можуть сприяти чи полегшувати корупційні правопорушення –корупціогенних факторів. Такими факторами Мінюст вважає зокрема, нечітке визначення функцій, прав, обов’язків і відповідальності органів державної влади та місцевого самоврядування, осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування; створення надмірних обтяжень для одержувачів адміністративних послуг; відсутність або нечіткість адміністративних процедур; відсутність чи недоліки конкурсних (тендерних) процедур тощо.

Для здійснення експертизи Міністерство юстиції розробило методичні рекомендації, які містять визначення корупціогенного фактора та способи його виявлення

Джерело:

proUA

Залиште коментар