Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Мін’юст України виступає за запровадження інституту приватних судових виконавців.

0 23

Міністерство юстиції України виступає за запровадження інституту приватних судових виконавців. Про це РБК-Україна повідомила заступник міністра юстиції Валерія Лутковська. “Це нормальна практика, що існує в інших країнах… Ми не вбачаємо тут жодних застережень,  навпаки, це дозволить зробити більш ефективним виконання судових рішень”, – зазначила заступник міністра.

Вона вважає, що приватні судові виконавці можуть виконувати лише рішення, в яких стороною не фігурує держава. “Це може бути у випадку, коли існує суперечка між юридичною і фізичною особою, без залучення держави, між двома юридичними або фізичними особами. У випадку, коли мова йде про аліменти, про стягнення з державних органів, підприємств, – це буде тільки Державна виконавча служба”, – сказала она.

Нагадаємо, що сьогодні повноваженнями забезпечувати виконання судових рішень наділена виключно Державна виконавча служба.

Джерело:

РБК – Україна

Залиште коментар